ÖVRIGT / Mattor / Rölakanmatta 6115912
nr 611 5912
Rölakanmatta
sign MMF, Märta Måås Fjetterström, 285x200
Kondition: slitage, skador
Utrop:
10.000 kr
Såld:
8.100 kr
måndag 23 november 2009
7.700 kr
8.000 kr